Гідроізоляція, пароізоляція: даху, стін, стелі
Гідроізоляція покрівлі та пароізоляція на дах — найважливіший елемент системи утеплення.
Грамотно сконструйований і зведений дах не пропускає всередину конструкції вологу. Щоб уникнути зволоження утеплювача, можна з внутрішньої сторони розмістити шар пароізоляційного матеріалу. А для відведення вологи, яка все-таки просочилася в ізоляцію, між під покрівлею між гідроізоляційним і утеплювальним шарами залишають повітряну вентильовану прошарку.
Гідро- та пароізоляція — один із важливих елементів усієї застосованої системи утеплення. Завдяки їм волога не проникає всередину утеплювача, не знижуються теплоізолювальні властивості утеплювача, конструкція не руйнується від води, що скупчилася, налагоджена гарна система вентиляції. Зайва волога виводиться назовні.
Різноманітність гідро- та пароізоляції
Сучасна промисловість пропонує велику кількість різноманітних плівок для усунення процесу проникнення вологи, утворення конденсату безпосередньо в утеплювачі. Завдяки їм забезпечують гідроізоляцію покрівлі, стін, розділяють шар утеплювача та покриття даху від простору горища, мансарди. Нормалізується циркуляція свіжого повітря, яке забирає водяні пари, що утворюються.
Плівки можуть бути паронепроникні, гідроізоляційними й антикондесатними. Усі вони виконують одне завдання, проте відрізняються за фізичними властивостями.
Пароізоляцію являє собою захист нижньої (внутрішня) сторони шару теплоізоляції від проникнення водяних парів, які розміщені в повітрі. Роблять це за допомогою поліетиленових плівок, пергаменту, рубероїду, фольгованого пароізоляційного матеріалу.
Гідроізоляція дахів, яку раніше виконують переважно завдяки солероїду та ПВХ плівки, зазнала змін. Гідроізоляція потрібна не тільки від потрапляння атмосферної вологи в утеплювач, але й для запобігання потраплянню в нього конденсату завдяки охолодженню внутрішнього теплового повітря під час зіткнення з холодними елементами даху. Гідроізоляція стін виконує ту саму функцію.
Для боротьби з конденсатом випускаються модифікації рубероїду, у яких картон замінюється практичнішим і міцнішим матеріалом — так звані мембранні плівки. В їх основі застосовуються синтетичні (поліестерні та інші) волокна або скловолокно. Завдяки цьому вони мають неабияк підвищену еластичність, міцність на розрив і релаксація матеріалу.
Антиконденсатні плівки утримують на собі конденсат, що утворює конденсат, сконцентровану вологу завдяки тому, що на їх внутрішню сторону нанесений спеціальний адсорбувальний шар, який являє собою ворсисту тканину.
Волога утримується плівкою, не даючи їй можливість стікати та проникати в шар утеплювача, а потім вивітрюється природним способом циркулювальним повітрям. Застосування плівки зберігає на попередньому рівні якість теплоізоляційного шару.
У нашому інтернет-магазині представлені найкращі різновиди гідро- та пароізоляційних матеріалів. Ці вироби, що виробляються якісними виробниками, мають найширший попит у будівельних роботах.